Birlik Polimer olarak, Türkiye’nin önde gelen plastik ham madde tedarikçilerinden biriyiz. Çeyrek asırdan fazla sektör tecrübemiz, uzman kadromuz ve şu anda hizmet verdiğimiz İstanbul merkez ofisimiz üzerinden uluslararası ticaret anlayışıyla yolumuza devam etmekteyiz. Daima ülke ve dünya çapında sektörel olayları takip ederek, iş ortaklarımıza A’dan Z’ye hizmet vermekteyiz.

Gün geçtikçe büyüyen yenilenebilir ve teknolojik sistemler üzerine kurulu plastik sektöründe 2005 yılından bu yana daima gelişerek ve hedeflerimizde kalite ve güvenli hizmetini öncelik benimseyerek, ticaret ağımızı her geçen gün daha çok büyütmekteyiz. Gelecek nesillere daha temiz bir dünya sunmak için çevreci bilinçle plastik ürünlerinin yenilenebilir olmasına önem veren ve sürekli gelişmekte olan teknolojik çağa ayak uyduran değerli iş ortaklarımız ile yaptığımız çalışmaları devam ettirmekteyiz. Plastik ürünlerinin bilinçli kullanımıyla doğaya verilebilecek zararı en aza indirmek prensibimizdir.

MİSYON

2005’ten bu yana güvenilir, kaliteli ve her geçen gün daha da yenilikçi bir anlayışla hizmet verdiğimiz iş ortaklarımızın fark yaratmasını sağlayacak ürünleri hızlı ve etkili bir biçimde sunmak.

VİZYON

Birlik Polimer olarak dünya çapında hizmet verdiği sektörlerde yenilikçi anlayış, kaliteli ürün ve en önemlisi güven denildiğinde akla gelecek ilk firma olmak.